Nieuwe website watersportvereniging Maas en Waal

Geplaatst op 06-09-2016  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Maurits

Welkom

 

Afgelopen tijd is hard gewerkt aan een geheel nieuwe website. Bob Bluyssen, Ton Gelging, Wouter Niesing en Maurits van Ravesteyn heben deze taak op zich genomen.  Hopelijk kunnen we met deze site goede informatie geven aan  belangstellenden en vooral voor leden van onze vereniging..

Deze pagina maakt deel uit van het afgeschermde deel van de site, deze is alleen voor leden toegankelijk. Hier tref je het actuele nieuws en de mededelingen aan.

Het is belangrijk om te weten dat onze ledenadministratie onderdeel is van deze site. Het bestuur beheert dit onderdeel. Een gedeelte daarvan is voor u zichtbaar, namelijk de pagina: ''Ledenbestand''. Hier treft u een overzicht aan van alle leden. Bovendien hier kan iedereen zijn of haar eigen gegevens inzien en zo nodig zelf wijzigen. 

Verzoek aan alle leden: zoek uw eigen gegevens op en controleer deze en plaats een portret-foto als deze nog ontbreekt.

 Aan de sitte zal de komende tijdl door ons verder gewerkt worden. Nu ontbreken namelijk nog enkele onderdelen, zoals o.a. het 'forum''  dat bedoeld is voor gebruik door alle leden.

Voor opmerkingen, vragen en suggesties kun je mailen naar:

nyetsevar.nav.[antispam].@glazenkamp.net of retsambew.[antispam].@wsvmaasenwaal.nl